Amantis Vital Sport hotel je zasazen do malebného horského prostředí, obklopen panenskou přírodou Jizerských hor a je ideálním prostředím pro Vaši relaxaci. Prostřednictvím hotelového Wellness&Spa a bazénu bychom Vám rádi nabídli neopakovatelný zážitek, který přispěje k Vaší relaxaci a podpoří vyváženost Vašeho těla a duše.

Ceník wellness

Vstup pro hotelové hosty zdarma!

Pro veřejnost

jednorázová návštěva

60 minut
500 Kč

Pro děti

jednorázová návštěva

60 minut
250 Kč
V ceně je zahrnut vstup, zapůjčení šatní skříňky, prostěradla do sauny a osušky.

Nabídka wellness

Hydromasážní vany

Dvě vnitřní hydromasážní vany whirpool jsou uzpůsobené na kapacitu 6 – 8 osob. Ponořením se do vířivé vany si dopřejete nejen komfort, ale i relaxaci celého těla. Vířivka Vám prohřeje svaly a zlepší krevní oběh, také bojuje proti stresu a únavě. Můžete si dopřát jak relaxaci v klidu a o samotě s nádechem romantiky, tak zábavu při posezení s přáteli.

Bazén

Krytý bazén, průchozí z wellness centra. Rozměry 15mx4m. Svažující se bazén, hloubka od 95 – 145 cm. Teplota vody 28°C. Lehátka a stolečky s křesílky. V letních měsících otevřená venkovní terasa na opalování přístupna z prostoru bazénu.

Masáže

Masáží poskytujeme nyní široky obsah základní a speciální. Základní masáže je možné domluvit jakýkoliv den speciální jen všední dny ceníky s popisy masáží máme v pdf zasílám v příloze. Masérna je v 1 patře u odpočinkové místnosti.

Naše sauny

Saunování je nejen příjemný způsob relaxace, ale také posiluje imunitu a má velmi dobrý preventivní účinek proti alergiím a infekcím horních cest dýchacích. Povzbuzuje a vylaďuje nervové a hormonální funkce organismu a vede k prohřátí kloubů a k lepšímu prokrvení končetin. Jak suché, tak mokré sauny mají blahodárné účinky na Vaši psychiku a celkovou regeneraci organismu.

Finská sauna

Naše prostorná Finská sauna s kapacitou až 15 osob navazuje na tradici suchého saunování. Sauna je vytápěna saunovými kamny s lávovými kameny, které se polévají studenou vodou, čímž se zvyšuje vlhkost vzduchu dle Vaší potřeby. Bývá vyhřívána na teplotu až 100°C s minimální vlhkostí vzduchu.

Parní sauna

Parní sauna, nebo-li mokrá sauna, využívá účinků tepla stejně jako klasická, suchá, sauna. Teplota uvnitř je nižší, dosahuje max. 55°C s působením až 100% vlhkosti. Toto jedinečné klima napomáhá zvýšení tělesné teploty o 1-2°C, což vede k zvýšení funkce metabolismu a dochází k celkové stimulaci životních funkcí.

Bio sauna

Naopak Bio Sauna je, jednoduše řečeno, kombinací finské (klasické) a parní sauny, Bývá vyhřívána na nižší teplotu (60 °C) než sauna finská, ale má vyšší relativní vlhkost vzduchu o cca 30 – 60%.

Akční balíčky

Super dovolená s Wellness s bazénem

od 2 nocí / od 3 dnů / polopenze
od 2.550 Kč / osoba/ pobyt
Napište nám