• Rest_1
  • Rest_2
  • Rest_3

Restaurace

 

Naše restaurace nabízí kapacitu 80 míst se širokým výběrem hotových a minutkových jídel zaměřených na moderní českou a regionální kuchyni. Naleznete ji v přízemní části hlavní budovy hotelu. Restaurace je nekuřácká a plně klimatizována. Je vkusně a moderně řešena, opticky rozdělena na jídelní a restaurační část s barem. Součástí restaurace jsou také krbová kamna, která zejména v zimě zpříjemní pobyt a navodí pravou horskou atmosféru.
Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu. Nabízí široký výběr hotových a minutkových jídel zaměřených na moderní českou a regionální kuchyni. Menu je postaveno na kvalitních surovinách s cílem umocnit gastronomický zážitek. V jednoduchosti je krása, proto je naše menu stručné, ale je pravidelně obměňováno dle sezonních možností. Vybírat můžete z pokrmů, které jsou moderní a lehké, ale přitom drží tradiční český koncept obohacený o regionální gastronomické pochoutky. V restauraci se nachází bar s nabídkou alkoholických, nealkoholických i domácích nápojů. Hosté mohou vybírat z mnoha druhů vín, převážně z moravských vinic.

Jídelní část

 

V jídelní části se podávají snídaně formou švédského stolu v době od 7:30 do 9:30 hod. Prostor je velmi variabilní, lze jej využít k pořádání nejrůznějších oslav, svatebních hostin či rautů.
Na objednávku lze uspořádat taneční večer s živou či reprodukovanou hudbou.
Šéfkuchař a jeho tým jsou vždy připraveni splnit Vaše gastronomická přání.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám dobrou chuť.


Otevírací doba restaurace

denně od 11:00 – 23:00 hod.

Turistika v okolí

 

module2

 

V okolí našeho hotelu se nachází rozmanité množstvích kulturních a přírodních památek, které by neměli uniknout vaší pozornosti. Napříkladu Mumlavský vodpád, Bílý potok, Krásná Máří, přehrada Josefův důl, sklářské muzeum a další...

 

Více...

Venkovní vyžití u hotelu

 

 

Pro aktivní vyžití je v areálu hotelu travnaté volejbalové/ nohejbalové hřiště také je možné zahrát si i tenis. Pro menší a mladší návštěvníky nabízíme prolézačky, trampolínu a houpačku. Nechybí ani stolní tenis...

 

Více...

Kde nás najdete

 

 

Hotel Amantis se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v místě zvaném „Novina". Nadmořská výška hotelu 967 m n.m., zajišťuje zdravý a čistý vzduch vhodný pro turistiku, cyklistiku, lyžařské sporty i jako odpočinkovou dovolenou.

 

Více...