cs

Hotelová restaurace

Hotelová restaurace

Naše restaurace nabízí kapacitu 80 míst se širokým výběrem hotových a minutkových jídel zaměřených na moderní českou a regionální kuchyni. Naleznete ji v přízemní části hlavní budovy hotelu. Restaurace je nekuřácká a plně klimatizována. Je vkusně a moderně řešena, opticky rozdělena na jídelní a restaurační část s barem. Součástí restaurace jsou také krbová kamna, která zejména v zimě zpříjemní pobyt a navodí pravou horskou atmosféru.

Restaurace je otevřena pro veřejnost a hotelové hosty sedm dní v týdnu. Nabízí široký výběr hotových a minutkových jídel zaměřených na moderní českou a regionální kuchyni. Menu je postaveno na kvalitních surovinách s cílem umocnit gastronomický zážitek. V jednoduchosti je krása, proto je naše menu stručné, ale je pravidelně obměňováno dle sezonních možností. Vybírat můžete z pokrmů, které jsou moderní a lehké, ale přitom drží tradiční český koncept obohacený o regionální gastronomické pochoutky.

Otevírací doba restaurace

Denně od 11:00 – 22:00 hod. (kuchyně do 21:00)

Snídaně: 8:00 - 9:30

Večeře (v rámci polopenze): 17:30 - 20:00

Lobby bar

V restauraci se nachází bar s nabídkou alkoholických, nealkoholických i domácích nápojů. Hosté mohou vybírat z mnoha druhů vín, převážně z moravských vinic a odpočívat při našem krbu.

Jídelní část

V jídelní části se podávají snídaně formou švédského stolu v době od 7:30 do 9:30 hod. Prostor je velmi variabilní, lze jej využít k pořádání nejrůznějších oslav, svatebních hostin či rautů. Na objednávku lze uspořádat taneční večer s živou či reprodukovanou hudbou. Šéfkuchař a jeho tým jsou vždy připraveni splnit Vaše gastronomická přání.

Těšíme se na Vás a přejeme Vám dobrou chuť.

Pobytové balíčky

 • Wellness dovolená na 2 noci (možnost prodložení o další noci)
  Wellness dovolená na 2 noci (možnost prodložení o další noci)

  od 2 050 Kč

 • Víkendová wellness dovolená na 2 noci (pátek-neděle)
  Víkendová wellness dovolená na 2 noci (pátek-neděle)

  od 2 150 Kč

Novinky

 • Uzavření hotelu 18.11.-8.12.2019

  V termínu 18.11.-8.12.2019 bude hotel z důvodů zprovozňování nového hotelového bazénu uzavřen!  Během uzavření jsme Vám k dispozici na tel. hotelové recepce 608 737 730 či na emailu: info@amantis.cz. Děkujeme a v prosinci se na Vás budeme opět těšit! Tým hotelu AMANTIS

 • 2 děti zdarma - Jizerské hory - ideální rodinná dovolená

  Pobyty s polopenzí, neomezeným vstupem do wellness a pobyt až 2 dětí zdarma – to vše již za 1999Kč/osoba/2 noci.

 • Virtuální prohlídky

  Virtuální prohlídky hotelu, okolí, wellness a pokojů jsou nyní k dispozici v galerii.

Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více informací o cookies..